koszyk
lupka

Projekt domu Jaspis 3

Autor projektu arch. Maciej Matłowski
Projekt domu
Jaspis 3
6 149 zł 5 799 zł
Najniższa cena 30 dni przed promocją 5649 zł
Do końca PROMOCJI pozostało
Projekt w niższej cenie
Sprawdź
  • Dostępny w 24H
  • Bezpłatna wysyłka
  • Zwrot/wymiana 14 dni

Porozmawiaj o projekcie

wyślij pytanie

Dane projektu

Dane techniczne

  • powierzchnia użytkowa 219.99 m²
  • powierzchnia garażu 37.99 m²
  • powierzchnia zabudowy 190.00 m²
  • powierzchnia dachu 288.00 m²
  • kubatura 1125.00 m³
  • wysokość 9.26 m
  • min. gabaryty działki 26.07 × 23.87 m
  • EP 63.62 kWh/(m²rok)

Technologia i rodzaj zabudowy

zabudowa: jednorodzinny z użytkowym poddaszem
ściany: 3-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian Termo Organika
stropy: żelbetowe, wylewane
dach: dachówka ceramiczna CREATON, kąt nachylenia 38°
ogrzewanie: gazowe, pakiet "Kotłownia na paliwo stałe"
stolarka: brama garażowa i drzwi zewnętrzne Hörmann

Parter

Projekt domu Jaspis 3 - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Jaspis 3 - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Jaspis 3 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500
rysunki szczegółowe ikona

Rysunki szczegółowe

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe tego projektu, wypełnij formularz.
Rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »
Pobierz bezpłatnie
radaptacja projektu ikona

Adaptacja projektu
wraz z projektem zagospodarowania działki

W celu uzyskania pozwolenia na budowę należy dokonać adaptacji projektu do warunków miejscowych oraz uzupełnić go o projekt zagospodarowania działki.


Jeżeli jesteś zainteresowany adaptacją projektu w naszym biurze wyślij zapytanie.

Wyślij pytanie
koszty budowy ikona

Koszty budowy

Poziom cen netto: Sekocenbud II kw 2013, dostawcy, producenci
14%
65%
21%
stolarka okienna i drzwiowa
40 012 zł
stan surowy otwarty
(ściany konstrukcyjne i działowe, konstrukcja dachu z pokryciem)
190 368 zł
stan zerowy
(fundamenty i ściany fundamentowe)
62 383 zł
∑ =
stan surowy zamknięty
(bez instalacji)
292 763 zł
Pobierz szacunkowe koszty budowy
ZOBACZ ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW

Bezpłatny PAKIET DODATKÓW

dodatek Rzut w skali 1:500
Rzut w skali 1:500
pobierz
dodatek Charakterystyka energetyczna
Charakterystyka energetyczna
dodatek Zgoda na zmiany
Zgoda na zmiany
dodatek Dziennik budowy
Dziennik budowy
dodatek Pakiet kotłownia na paliwo stałe
Pakiet kotłownia na paliwo stałe
dodatek BIOZ
BIOZ

Dodatki w DOBREJ CENIE

Zamów razem z projektem
dodatek Kosztorys budowlany
Kosztorys budowlany
700zł 500
dodatek Dodatkowy egzemplarz projektu
Dodatkowy egzemplarz projektu
1845
dodatek Elektroniczna wersja projektu
Elektroniczna wersja projektu
922
dodatek Schemat szamba
Schemat szamba
70zł 60
dodatek Projekt altanki
Projekt altanki
420
dodatek Projekt garażu
Projekt garażu
840
dodatek Gotowe moduły ogrodów
Gotowe moduły ogrodów
80
dodatek Schemat rekuperacji
Schemat rekuperacji
750zł 550
logo New House

Pobierz wycenę w 3 minuty

Bezpłatna wycena
logo Wolf Haus

Budowa domu - bezpłatna wycena firmy Wolf Haus

Zapraszamy Państwa do wypełnienia poniższego formularza. Dzięki niemu przygotujemy Państwu pełną ofertę na budowę wymarzonego domu.
Bezpłatna wycena

Bezpłatna wycena poszczególnych etapów budowy

Więźba dachowa
grafika Mitek
wypełnij
Pokrycie dachowe
grafika Creaton
wypełnij
Blacha na rąbek
grafika Ruukki
wypełnij
Zmiany w projekcie
grafika Mtmstyl
wypełnij

Opis do projektu Jaspis 3

Jaspis 3 to nowoczesny projekt domu z użytkowym poddaszem zaprojektowany według standardów przyjętych w domach energooszczędnych. Projekt wyróżnia się prostą i elegancką bryłą, zaś wykończenie elewacji podkreśla nowoczesny charakter domu. Drewniana okładzina doskonale komponuje się z jasnym i grafitowym tynkiem, tworząc spójna całość z grafitową dachówką, którą pokryto dach. Duże przeszklenia na elewacji ogrodowej, narożne okna, portfenetry na poddaszu oraz szklane balustrady dodatkowo podkreślają charakter domu. Front domu zaakcentowano wejściem w podcieniu, który tworzy praktyczne zadaszenie.

Nowocześnie i praktycznie
Zaletą projektu Jaspis 3 jest otwarte i przestronne wnętrze, w którym realizuje się marzenie o całorocznym ogrodzie. Oranżeria jest elementem, który stanowi potężny atut tego projektu. Oryginalnym rozwiązaniem jest również różnica poziomów w parterze: salon jest usytuowany na niższej płaszczyźnie, zaś jadalnia i kuchnia zostały usytuowane na nieznacznie wyższym poziomie, z którego można podziwiać krajobraz ogrodu. Dodatkowo obok jadalni znajduje się dodatkowy taras, który stanowi idealne miejsce na letnią jadalnię. Jaspis 3 w odniesieniu do wersji podstawowej projektu Jaspis różni się tym, że posiada dwustanowiskowy garaż z dużym pomieszczeniem gospodarczym oraz dodatkowy pokój na parterze, z wyjściem na rozległy taras. Projekt ten należy do kategorii projekty domów z wnętrzami, które obrazują nowoczesne i praktyczne wnętrze domu.

Rozbudowana strefa nocna
Na poddaszu znajduje się wielofunkcyjna strefa nocna. Zaprojektowano w niej trzy przestronne sypialnie z garderobą oraz dużą łazienkę z wanną, prysznicem i podwójną umywalką. Główna sypialnia posiada wyjście na duży balkon z dostępem również z łazienki. Na półpiętrze, które znajduje się nad garażem zaprojektowano dodatkowe pomieszczenia do własnej aranżacji. Znajduje się tam miejsce na garderobę oraz pokój rekreacyjny, który można przeznaczyć na dodatkową sypialnię. Imponująca powierzchnia użytkowa domu kwalifikuje projekt do kategorii projekty dużych domów powyżej 140 m2.

Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hormann
W projekcie Jaspis 3 został zaprojektowany dwustanowiskowy garaż, który wyposażyliśmy w bramę garażową marki Hormann. Wybór bramy garażowej jest ważną decyzją, gdyż stanowi ona sporą część elewacji, i jest wizytówką domu. Firma Hormann posiada w ofercie tzw. bramę elewacyjna, którą można wypełnić takim samym materiałem, z jakiego wykonano elewację. Dzięki temu brama zostaje estetycznie zintegrowana z budynkiem. Hormann oferuje elewacyjne bramy uchylne i segmentowe. Niezależnie od rodzaju bramy firma opracowała innowacyjny napęd z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur do obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych urządzeń, którymi można sterować za pomocą smartfona lub tabletu.

Inne wersje projektu Jaspis 3

ZOBACZ WIĘCEJ

Projekty podobne do projektu Jaspis 3

ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze o projekcie

  • + Dodaj zdjęcia
  • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
  • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Ewa Tarnowska-Wrona

Pani Sylwio niestety nie mamy grupy budujących projekty z serii Jaspis. Warto poszukać informacji na ogólnych grupach budujących.

Sylwia

Witam, czy istnieje jakies forum, grupa budujących Jaspis-y?Zastanawiamy sie nad tym projektem i dobrze bylo by najpierw poczytac, a pozniej powymieniac się doswiadczeniami.

Michał Świątczak

Witam Mam pytanie jak mniej więcej zmieniła by się cena jeżeli dom miałby zostać wybudowany z paneli sip

Łukasz Latus

Czy podana w opisie kubatura tego projektu (916 m3) jest poprawna? Jeśli tak, to z czego to wynika, że jest ona mniejsza niż kubatura wersji o dużo mniejszej powierzchni użytkowej (np. Jaspis 1, Jaspis 2).

Przemek

Budujemy ten projekt - obecnie jest wykańczany wewnątrz. Budynek w przypadku budowy w technologii ściany trójwarstwowej (pustak ceramiczny + styro + klinkier) nie jest tani, gdyż wymaga zastosowania szeregu konsol do mocowania klinkieru nad oknami i przemyślenia sposobu mocowania drewna do elewacji. Klinkier, konsole i drewno swoje kosztują. Prezentuje się ślicznie. Obecnie czekamy na szklane balustrady zewnętrzne.Jeżeli chodzi o słupy na parterze to u nas obrobione zostały płytami drewnianymi z wstawkami pasków aluminiowych - wyglądają bardzo ładnie. Budowa pod Warszawą.

Daniel

Witam dom mi się bardzo podoba jest funkcjonalny ale ile w rzeczywistości kosztuje budowa tego domu czy różni się od założonego kosztorysu i w jakim stopniu ile ekipa budowlana chce za postawienie takiego budynku proszę jeżeli można o wartości netto - stan zero - stan surowy otwarty - stan surowy zamknięty - do stanu deweloperskiego z góry dziękuję za informację ile muszę mieć by startować z taką budową

arch. Elżbieta Wysocka MTM Styl

Witam, niestety nie są to zdjęcia wnętrz, takich na razie nie posiadamy, a tylko ich wizualizacje. Architekt, który je wykonywał nie stosował, jak to się robi w przypadku opracowywania projektu wnętrz, materiałów wybranych u konkretnego dostawcy, które posiadają swoją nazwę czy numer katalogowy. Jest to tylko propozycja dotycząca doboru kolorystyki czy sposobu zagospodarownia przestrzeni.

kamila

Witam, pytanie do architektów: czy można prosić o informację z czego wykonane są słupy na zdjęciach wnętrz, czy to jest deska zebrano lub jabłoń indyjska, albo okleina? dziękuję z góry za informację

Paulina Ż

Witam czy jest ktoś w stanie wysłać zdjęcia z poszczególnych fragmentów budowy ?Z góry bardzo dziękuje. mail fblelek@wp.pl

arch. Elżbieta Wysocka MTM Styl

Witam, zgodę na wprowadzenie zmiany w projekcie dołączamy do zakupionego u nas projektu. Proszę telefonicznie (85 732 08 79, 85 740 87 53) lub na adres: magdalena.namojlik@mtmstyl.pl podać numer zamówienia, prześlemy wówczas zgodę na zmiany na podany przez Panią adres.

Sylwia Rywalska

Proszę o Zgodę na zmiany w projekcie: Zewnętrzne: - podwyższenie ścianki kolankowej pomieszczenia nad garażem, za czym idzie podwyższenie kalenicy, - zmiana elewacji (ściana szczytowa garażu) poprzez dobudowę balkonu,zmiana wymiarów i przesunięcie okna - zabudowa oranżerii (przedłużenie dachu) i zmiana sposobu użytkowania na część mieszkalną, - zmiana wymiarów okna w kuchni.